Erik Byström oljemålning

198322

BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Utsikt från fönster, signerad och daterad -39, olja på duk, 59x72 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Erik Byström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
886763
1 600
887667
886763
1 400
887299
1 300
886763

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.