Gideon Börje oljemålning

195883

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Höbärgningstid", signerad och daterad G Börje 1916, olja på duk, 34x42 cm;
PROVENIENS: Konstnärens släkt

Krackeleringar

Konst, Skulptur

Rum 3

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (24 bud)
914440
3 600
914438
3 400
914434
3 200
914433
914429
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.