Gideon Börje blyerts

195882

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Rosina"- Italien 1923, signerad G Börje, blyerts på papper, 45,5x29,5 cm;
PROVENIENS: Konstnärens släkt

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 3

Gideon Börje blyerts

Budhistorik (14 bud)
915522
910698
915513
950
910698
900
915510
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.