Gideon Börje akvarell

195877

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Biskra, signerad G Börje, utförd ca 1926/27, akvarell, 22x28 cm;
PROVENIENS: Konstnärens släkt

Konst, Måleri

Rum 3

Gideon Börje akvarell

Budhistorik (18 bud)
915638
915628
915633
915628
1 900
915625
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.