Gideon Börje oljemålning

195865

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Sädesfält i Saint Tropez, signerad G Börje, olja på duk, 64x91 cm;
PROVENIENS: Konstnärens släkt

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 3

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (16 bud)
914308
5 200
914306
5 000
914305
4 800
914304
4 600
914303
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.