Leonard, Paris, klänning, flerfärgad mönstrad

195645

LEONARD, Paris, klänning, tidigt 1970-tal, flerfärgad mönstrad polyamidjersey, rak modell, axelvadd, losefit, etikettmärkt LEStudioONARD PARIS, mått: övervidd 106 cm, stuss 106 cm, axel/ärm 9,5/48 cm, ryggbredd 39 cm, hellängd mitt bak 112 cm, skärp, 4 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (13 bud)
919923
850
919921
919920
750
919918
700
919917
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.