Richard Paytons art olja

195618

PATON, Richard, hans art, fartygsporträtt, osignerad, olja på pannå, 19x24 cm

Ytslitage

Konst, Måleri

Rum 3

Richard Paytons art olja

Budhistorik (1 bud)

885329
2013-08-29 18:17:38

2013-09-02 kl 18:01
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.