Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195056

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Mönster, signerad Lynge-A , olja på duk, 80x100 cm

Krackeleringar, ytmärken

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

912616
902601
899732

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.