Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195055

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Blått hav, signerad Lynge-Ahlberg atergo, olja på duk, 115,5x88,5 cm

Tryckskada

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (7 bud)
901462
901461
1 300
901459
901457
900
901456

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.