Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195054

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): "Svävande emblem", signerad och daterad Lynge-Ahlberg, olja på duk, 80x59 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
913287
550
913286
500
913285
450
913283
913282

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.