Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195052

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition i rött och svart, signerad och daterad atergo Lynge-A, olja på duk, 62x85 cm

Tryckmärken, ytslitage

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

904102
750
902627

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.