Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195049

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, osignerad, olja på duk, 73x92 cm

repor, krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (10 bud)
912836
1 300
909716
912834
909716
909713
900

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.