Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195047

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition mot blå bakgrund, signerad och daterad atergo Lynge-Ahlberg, olja på duk, 91x72 cm

Märke

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (9 bud)
912989
4 600
913243
4 400
912989
3 800
912936
3 600
912936
1 900

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.