Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195044

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): "Oliv, turkos, violett, parkgrön", signerad och daterad Lynge-A atergo -75, olja på duk, 92x73 cm

Tryckmärken, smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (8 bud)
912930
912944
1 400
912930
1 300
912656
912656

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.