Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195038

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): "Grönt böjande", signerad och daterad Lynge-Ahlberg atergo, olja på duk, 114x87,5 cm

Smärre krackeleringar, märken

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (6 bud)
912932
907941
907939
902606
900612

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.