Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195034

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Gult, vitt och grönt, signerad och daterad Lynge-A, 1975, olja på duk, 116x89 cm

Fläckar, ytslitage

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (14 bud)
913200
3 800
912985
3 600
912973
3 400
912973
1 700
912919
1 600

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.