Margaretha Adelborg oljemålning

195028

ADELBORG Margaretha (-Lynge-Ahlberg, född 1918): Komposition med ögon, osignerad, olja på duk, 58x50 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

904573
900604

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.