Skål på fot Einar Lynge-Ahlberg

195020

SKÅL på fot, Einar Lynge-Ahlberg, Rörstrand 1950-tal, stengods, geometriskt mönster, signerad R Sweden Lynge-Ahlberg, höjd 13 cm, diameter 17 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 10

Budhistorik (8 bud)
912933
850
913302
912933
750
913301
700
912933
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.