Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195011

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Kuber mot orange bakgrund, signerad Lynge-A , samt Lynge-Ahlberg -77, olja på duk, 72,5x91,5 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (20 bud)
912752
2 400
912465
912417
912464
1 900
912417
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.