Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195008

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, signerad atergo Lynge Ahlberg, olja på duk, 45x37 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik (8 bud)
912389
912387
700
912385
550
912304
500
911636
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.