Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195007

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition mot svart, signerad atergo Lynge -A, olja på duk, 116x89 cm

Tryck-och dukmärken

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (12 bud)
912935
2 400
913315
912935
913314
1 900
912935
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.