Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

195004

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Komposition, osignerad, olja på duk, 92x73 cm

Smärre färgbortfall, märken

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (10 bud)
913627
913714
2 800
913627
2 600
913711
2 400
913627

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.