Margaretha Adelborg oljemålning

194992

ADELBORG, Margaretha (-Lynge-Ahlberg, född 1918): Komposition, monogramsignerad M Adelborg 87, olja på duk, 115x81cm

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (32 bud)
913234
913237
2 800
913234
2 600
913225
2 400
913233
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.