Eianr Lynge-Ahlberg oljemålning

194991

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): Rosa, svart och vitt, signerad och daterad Lynge-A, olja på duk, 115,5x80,5 cm

Märken, tryckmärken

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (14 bud)
912653
3 600
912663
3 600
912653
3 400
912651
3 200
912416

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.