Einar Lynge-Ahlberg oljemålning

194989

LYNGE-AHLBERG, Einar (1913-1980): "Fugatecken II", signerad Lynge-Ahlberg, olja på duk, 99x80 cm

repor

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (11 bud)
913655
2 400
913654
913651
913653
1 900
913651
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.