Ragnar Persson oljemålning

194868

PERSSON, Ragnar (1905-1993): Porträtt av flicka, signerad R.P, olja på duk, 42x33 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 3

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
891792
7 000
891772
6 400
891766
6 000
885406
5 600
885404
5 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.