Edele Margrethe Christiane Schreiber oljemålning

194847

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppgift Edele Margrethe Christiane Schreiber (Norge, 1822-1898): Schackspel, monogramsignerad, olja på duk, 70x100 cm

Lagning

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
890076
890017
889324
888397
500
885726
450

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.