Oidentifierad konstnär oljemålning

194846

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Interiör med spelande man, monogramsignerad, olja på duk, 60x46 cm

Lagning

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (15 bud)
891845
891844
950
891843
900
891842
850
891841

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.