Oidentifierad konstnär

194845

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mytologisk motiv, olja på duk uppfodrad på papp, 19x25,5 cm

Lagningar, uppfodrad, färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 1

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
889365
600
888176
550
885587
500
885587
882228

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.