Oidentifierad konstnär oljemålning

194844

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sommarlandskap med betande kor, bär signatur, daterad 1886, olja på duk, 46x36 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
891934
1 300
891093
887206
891092
887206

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.