Oidentifierad konstnär oljemålning

194843

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Fartygsporträtt, signerad Wilson, olja på duk, 30x40 cm

Duk med buckla

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
891202
889050
888999
886384
950
885725
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.