Rudolf Pleissner hans art oljemålning

194842

PLEISSNER, Rudolf, hans art, motiv från London, osignerad, olja på duk, 62x92, rammått 97x128 cm

Tryckskador

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
891655
890874
889335
600
888996
550
887736
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.