Hermès, Paris, handväska, bläckblå, hårt kalvskinn

194822

HERMÈS, Paris, handväska, bläckblå, hårt kalvskinn "Veau Box", sömmar utåt "rigid", lås i gulmetall, handgjord, stämpelmärkt HERMÈS PARIS, artisanstämplad X..., 18 x 28 x 4 cm, tillhörande dustbag i original

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (22 bud)
918150
4 400
919769
4 200
918150
919768
3 800
918150
3 600

Slutpris SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.