Uno Vallman oljemålning

194771

VALLMAN, Uno (1913-2004): "Från Liljansskogen", signerad och daterad Uno Vallman 1943, olja på duk, 50x64 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 6

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

922198
2 800
905872
2 600
905872

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.