Uno Vallman oljemålning

194756

VALLMAN, Uno (1913-2004): Parkflanörer, signerad och daterad Uno Vallman 1946, olja på pannå, 45x53 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
922653
4 800
919740
4 600
919740
4 200
915751
915748
3 400

Slutpris SEK:
4 800
469 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.