John Jon And pastell

194755

JOHN JON AND (1889-1941): Vårvinterlandskap, signerad och daterad Jon And-19, pastell, 39x51 cm

Konst, Måleri

Fack 1

John Jon And pastell

Budhistorik (7 bud)
922481
3 400
916715
3 200
922039
3 200
916715
916713

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.