Anders Zorn Dalarö

194744

ZORN, Anders (1860-1920): "Dalarö", 1915, signerad Zorn, etsning, 15,8x11,9 cm

Monter 24

Anders Zorn Dalarö

Budhistorik (18 bud)
922512
8 200
922606
8 000
922512
7 600
917089
7 400
917089
7 200

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.