Lars Lerin oljemålning

194729

LERIN, Lars (född 1954): Motiv från Antarktis?, signerad och daterad L Lerin 98, olja på pannå, 27x22 cm

Konst, Måleri

Monter 25

Lars Lerin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
922567
26 000
922565
25 000
922564
24 000
922564
22 000
921542
21 000

Slutpris SEK:
26 000
2 618 EUR, 2 974 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.