Matta

194175

MATTA, semiantik, Vorwerk, ca 295x205 cm

Slitage, skador, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 1

Matta

Budhistorik (5 bud)
904605
904604
902918
750
902449
700
895974
600

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.