Roland Svensson färglitografi

194020

SVENSSON, Roland (1910-2003): " Menföresbåten", signerad Roland S, 157 /300, färglitografi, 40x32 cm

Fack 10

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
891718
700
890954
650
889219
600
889201
550
888469
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.