Christian Dior, glasögon, 1960-tal, lilatonade

192874

CHRISTIAN DIOR, Paris, glasögon, 1960-tal, lilatonade, stämpelmärkta Christian Dior

Slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (16 bud)
919696
2 600
919719
2 400
919696
919718
919696

Slutpris SEK:
2 600
245 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.