Christian Dior, Paris, scarf, ca 1950-tal

192436

CHRISTIAN DIOR, Paris, scarf, ca 1950-tal, foulardsiden, mörkblå botten, märkt Christian Dior, ca 75 x 75 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (22 bud)
919711
919318
1 400
919318
1 300
919705
919318

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer