Christian Dior, Paris, scarf, ca 1950-tal

192436

CHRISTIAN DIOR, Paris, scarf, ca 1950-tal, foulardsiden, mörkblå botten, märkt Christian Dior, ca 75 x 75 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (22 bud)
919711
919318
1 400
919318
1 300
919705
919318

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.