Renée Lalique, Paris, parfymflakong, ca 1950-tal

191382

RENÉE LALIQUE, Paris, parfymflakong, ca 1950-tal, dekor av duvor, mässingsbeslag, signerad Lalique France, höjd 17 cm

Slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Monter 16

Budhistorik (7 bud)
917273
2 400
913298
913298
1 900
917271
1 800
913298

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.