Hermès, Paris, resväska, cognacsfärgad

190380

HERMÈS, Paris, resväska, cognacsfärgat hårt kalvskinn "Veau Box", vita stickningar, handgjord, stämpelmärkt HERMÈS PARIS, artisanstämplad 14, 44 x 76 x 21 cm

Slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (8 bud)
916254
2 600
915600
2 400
912101
915595
912101

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.