Hermès, Paris, resväska, cognacsfärgad

190380

HERMÈS, Paris, resväska, cognacsfärgat hårt kalvskinn "Veau Box", vita stickningar, handgjord, stämpelmärkt HERMÈS PARIS, artisanstämplad 14, 44 x 76 x 21 cm

Slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (8 bud)
916254
2 600
915600
2 400
912101
915595
912101

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer