Koffert

185805

KOFFERT, 1900-talets första hälft, metallbeslagen, bär etiketter från Svenska Amerikalinien, höjd 102, 61x63 cm

0låst, nyckel saknas, metallbeslag från insidan med skador

Ändringar/tillägg

Fashion, Diverse

Koffert
Budhistorik (20 bud)
921369
921553
2 800
921369
2 600
921260
2 400
921200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer