Koffert

185805

KOFFERT, 1900-talets första hälft, metallbeslagen, bär etiketter från Svenska Amerikalinien, höjd 102, 61x63 cm

0låst, nyckel saknas, metallbeslag från insidan med skador

Ändringar/tillägg

Fashion, Diverse

Koffert
Budhistorik (20 bud)
921369
921553
2 800
921369
2 600
921260
2 400
921200

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.