Yves Saint Laurent, Paris, solglasögon, 1960/70

185106

YVES SAINT LAURENT, Paris, solglasögon, 1960/70-tal, svarta, stämpelmärkta YVES SAINT LAURENT

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (17 bud)
915861
917043
915861
950
915542
900
912873
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer