Yves Saint Laurent, Paris, solglasögon, 1960/70

185106

YVES SAINT LAURENT, Paris, solglasögon, 1960/70-tal, svarta, stämpelmärkta YVES SAINT LAURENT

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (17 bud)
915861
917043
915861
950
915542
900
912873
850

Slutpris SEK:
100 EUR, 116 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.