Céline, Paris, weekendbag, 1970-tal

184844

CÉLINE, Paris, weekendbag, 1970-tal, beige logoprytt mönster på brun canvasbotten, mörkbruna läderdetaljer, stämpelmärkt CÉLINE CE00/13 MADE IN ITALY, 33 x 45 x 18 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (6 bud)
911377
2 400
916402
911377
911099
910541

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer