Céline, Paris, weekendbag, 1970-tal

184844

CÉLINE, Paris, weekendbag, 1970-tal, beige logoprytt mönster på brun canvasbotten, mörkbruna läderdetaljer, stämpelmärkt CÉLINE CE00/13 MADE IN ITALY, 33 x 45 x 18 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (6 bud)
911377
2 400
916402
911377
911099
910541

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.