Hermès, Paris, puderdosa

184572

HERMÈS, Paris, puderdosa, ca 1930-tal, sterlingsilver, locket prytt med dekorativ hästhov i 18 k guld, stämpelmärkt HERMÈS PARIS, diameter 7,5 cm, tillhörande etui i original; smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Hermès, Paris, puderdosa

Budhistorik (10 bud)
919105
919103
919091
919056
750
919044
700

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.