Christian Dior Paris beautybox

184494

CHRISTIAN DIOR, Paris, beautybox, brun, logomönstrad, läderkantad, nyckelhållare med nycklar, 1970-tal, etikettmärkt Christian Dior BAGAGES PARIS MADE IN FRANCE, 18,5 x 30 x 24 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (8 bud)
919453
919222
915311
700
915310
650
915308
600

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.