Christian Dior Paris beautybox

184494

CHRISTIAN DIOR, Paris, beautybox, brun, logomönstrad, läderkantad, nyckelhållare med nycklar, 1970-tal, etikettmärkt Christian Dior BAGAGES PARIS MADE IN FRANCE, 18,5 x 30 x 24 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (8 bud)
919453
919222
915311
700
915310
650
915308
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer