Lennart Aschenbrenner oljemålning

200496

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Gestalt, signerad och daterad Aschenbrenner -91, olja på duk, 65x81 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
886792
3 200
879968
878641
878499
1 300
878012
500

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.